Nové termíny kurzů pro rok 2023, školení na míru a Dárkové poukazy ROPE HALL!

Termíny kurzů pro rok 2023 jsou vypsány

Na všechny kurzy a školení jsou vypsány termíny a můžete se na ně přihlásit již nyní. Stačí si vybrat termín, který vám nejvíce vyhovuje v rezervačním systému.

Školení pro práce ve výškách – na míru

Nově můžete využít možnosti nechat si vytvořit plán kurzu dle vašich potřeb a požadavků. Celý kurz, od místa konání kurzu, studijního plánu až po cenu školení, vám vytvoří náš školitel. Zaujala vás nabídka? Klikněte na Školení pro práce ve výškách na míru, vytvořte poptávku a zbytek už je na nás!

Dárkové poukazy ROPE HALL

Vyslyšeli jsme vaše dotazy a vytvořili jsme Dárkové poukazy do ROPE HALL. Poukazy v hodnotách 1.000 Kč, 2.000 Kč, 3.000 Kč, 5.000 Kč a 10.000 Kč můžete zakoupit na e-shopu worksafety.cz  v kategorii Dárkové poukazy ROPE HALL. Po předložení kódu od  zakoupeného dárkového poukazu vám upravíme finální cenu kurzu či školení, který jste si vybrali.

Dárkový poukaz na Zážitkové stromolezení

Jelikož je tento kurz oblíbený jako dárek, vytvořili jsme pro něj samostatný poukaz na kterém není vidět hodnota kurzu. Můžete na do poukazu vepsat věnování, jméno nebo cokoliv vás napadne. 🙂 Poukaz můžete objednat skrze odkaz: Dárkový poukaz na Zážitkové stromolezení.

Děkujeme všem za přízeň, jen díky vám se můžeme rozvíjet dál.

Výškám zdar!

Nejnovější příspěvky

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře