Project Description

Základní přehled

Jaké to je být stromolezcem, jaké vybavení je třeba, teorie i praxe základních stromolezeckých technik. Vhodné pro amatéry, sportovní lezce, geocachery. Výstupem je účastnický list. Pro volné termíny klikněte zde.

Místo

Kolín a okolí – vždy bude předem upřesněno

Rozsah

1 den (9 – 17 hodin)

Maximální počet osob na kurzu je 8

Cena

3.025 Kč s DPH/osoba (2.500 Kč bez DPH/osoba)

Podklady k platbě obdržíte do pěti pracovních dnů po rezervaci kurzu. Platba kurzu je vždy předem, převodem na účet. Pro stálé zákazníky je platba možná na fakturu se splatností 14 dnů.

Sleva na kurz

  • Studenti ČZU – sleva 20 %

Pokud splňujete podmínky, o slevu zažádejte do poznámky při objednání konkrétního termínu kurzu. Připravte si prosím aktuální potvrzení o studiu.

Výstup

Účastnický list o absolvování zážitku. 

Popis kurzu

Jednodenní školení pro příležitostné lezce na stromy, amatéry, sportovní lezce, geocachery, kteří chtějí lézt po stromě bezpečně a efektivně. Tento kurz není určen profesioálním arboristům, stromolezcům, neboť nenahrazuje kvalitní výcvik (viz Stromolezecký kurz – úroveň 1)! Kurz kombinuje teorii i praxi jednotlivých základních stromolezeckých technik pod vedením zkušeného instruktora. Chcete-li vědět, co všechno stromolezec musí umět, jaké vybavení k tomu potřebuje, pak je tento kurz pro Vás! 

Lezecké vybavení vám kompletně a zdarma zapůjčíme na celý kurz. Ale pokud nějaké máte, určitě si ho vezměte s sebou, ať ho můžete porovnat s používaným stromolezeckým vybavením. 

Rezervovat

Podmínky účasti

  • starší 18 let
  • dobrá psychická a fyzická kondice, zdravotní způsobilost pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou  (na kurzu se potvrzuje čestným prohlášením nebo lékařským potvrzením)
  • vhodné oblečení a obuv do terénu (dlouhé kalhoty, pevná kotníková obuv) – školení probíhá zejména ve venkovních prostorách, školíme za každého počasí
  • jídlo a pití na celý den s sebou
  • účastníci školení berou na sebe plnou zodpovědnost!

V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.

Rezervovat

Vybavení

  • Lezecké vybavení vám kompletně a zdarma zapůjčíme na celý kurz. Ale pokud nějaké máte, určitě si ho vezměte s sebou, ať ho můžete porovnat s používaným stromolezeckým vybavením.
Rezervovat

Doprava

Dopravu na kurz si každý účastník zajišťuje sám.

Ubytování

Pokud potřebujete ubytování v Kolíně, doporučujeme tyto hotely, které vám poskytnou 10% slevu v případě, že se prokážete potvrzením o účasti kurzu v ROPE HALL.

Rezervovat

Fotografie

Vybrané fotky z kurzů Zážitkové stromolezení.

Volné termíny

  • Tento kurz se koná zpravidla dvakrát ročně, v letních měsících a vždy v pátek. Není-li vypsaný žádný termín, prosím kontaktujte nás
  • Přihlásit se můžete kliknutím na “rezervovat”.
  • Volné termíny jsou v rezervačním systému označeny zeleně. Pokud je termín červený, byla již naplněna jeho kapacita a nelze se na něj přihlásit.
Rezervovat

Dokumenty ke stažení

Provozní řád ROPE HALL (*.PDF)

LEKTOŘI KURZU

Petr Ledvina
Petr LedvinaInstruktor

Nebo nám napište pomocí formuláře.

Jakmile zpráva dorazí, my se vám ozveme.

Děkujeme, zpráva byla odeslána.
Při odesílání zprávy nastala chyba. Prosím, zkuste to ještě jednou.