Nejen pro zvídavé amatéry, sportovní lezce a geocachery…

Rádi byste okusili nějaký nový a neobvyklý zážitek? Patříte mezi ty, kteří už někdy slyšeli o stromolezení, a láká vás zjistit, co to vlastně je, jaké dovednosti je k tomu nutné mít, co vše je potřeba znát či chcete poznat kouzlo toho být stromolezcem alespoň na pár hodin? Nebo máte ve svém blízkém okolí někoho, kdo si tajně přeje vylézt na strom s profesionálním vybavením a pod dohledem zkušeného odborníka? Pokud ano, máme pro vás nabídku v podobě jednodenního školení.

Školení jsme nazvali Zážitkové stromolezení a je určené pro příležitostné lezce na stromy, amatéry, sportovní lezce, geocachery, zkrátka pro ty, kdo chtějí lézt po stromě bezpečně a efektivně.

Na tomto školení si vyzkoušíte, jaké to je být stromolezcem, co vše stromolezec musí umět, jaké vybavení potřebuje a seznámíte se teoreticky i prakticky s jednotlivými základními stromolezeckými technikami. To vše se zkušeným lektorem, který vás s nadšením „vtáhne“ do světa stromolezců!

Lezecké vybavení vám kompletně a zdarma zapůjčíme na celý kurz. Ale pokud nějaké máte, určitě si ho vezměte s sebou, ať ho můžete porovnat s aktuálně používaným stromolezeckým vybavením.

Pokud vás zajímají bližší informace o kurzu Zážitkové stromolezení, klikněte zde.

Nejnovější příspěvky

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře