Reference

Přečtěte si, jak školení a kurzy ROPE HALL hodnotí účastníci.

Beck & Pollitzer

Reference Beck & Pollitzer

„ Školení v Rope Hall jsme tento rok připravili pro všechny naše zaměstnance včetně managementu a s výsledky jsme nadmíru spokojeni.

Oceňujeme hlavně profesionální přístup, kvalitní zázemí evropského formátu a především důraz na zlepšení praktických schopností, které jsou pro nás to nejdůležitější. 

Tomáš Dastych

Reference od Tomáš Dastych

„ Doporučuji všem, profesionální přístup školitelů, vybavení a výuka na vysoké úrovni. 

Elektroline

Reference - Elektrolime logo

S Petrem a lidmi z jeho firmy spolupracujeme více jak 5 let. Za tuto dobu jsme
společně zlepšili a stále zlepšujeme ochranu našich pracovníků na našich
pracovištích / stavbách díky kvalitnímu OOPP a školení, které nám Petr navrhuje a
náležitě školí.

Petr a jeho tým jsou profesionálové, kteří rozumějí a věří tomu co nabízejí. A díky
Rope Hall je na míru postavené školení zase o level lepší, protože můžeme trénovat
prakticky v jakémkoli ročním období.

A tajně doufáme, že i ten vagon v Rope Hall jednou bude 🙂 

Radek Křenek

Reference Radek Křenek

Určitě bych kurz doporučil. Asi mne nic nenapadá. Kurz byl intenzivní, praktický a vzal jsem si z něj víc než roční koukání na videa. Navíc jsem si jej užil. Ačkoli jsem se párkrát zapotil, tak jsem od Vás odjížděl nabitý pozitivní náladou. Taková aktivní dovolená. Mnohokrát díky.

Pavel Kapusta

Reference Pavel Kapusta

Účastník kurzu Zážitkové stromolezení

Na kurz zážitkového stromolezení jsme se přihlásili kvůli geocachingu. Na internetu sice existuje nepřeberný počet videí nicméně jsme se rozhodli pro odborně vedený kurz a rozhodně nelitujeme. Kurz jednoznačně doporučuji; jednak jsme dostali potřebné základní informace k posuzování rizik před stromolezením a samozřejmě i k samotnému lezení (a nad rámec toho, co lze najít ve videích na internetu, i včetně zdůvodnění proč něco určitým způsobem dělat nebo naopak nedělat); dále jsme měli možnost vyzkoušet si v praxi různé vybavení a zjistit, co konkrétně nám nejvíc vyhovuje, a konečně jsme dostali na naši žádost i konkrétní doporučení, co pro náš účel pořídit a přitom neplatit za zbytečnosti. Petr byl jako instruktor vynikající, velmi profesionální; zároveň obdivuji jeho nekonečnou trpělivost. A až natrénujeme lezení ve vertikále, určitě se budeme pídit po doškolení na pohyb v koruně stromu 🙂

Petra D. 

Kromě občasné zimy a deště to bylo parádní, takže napříště poprosím pána Boha o smilování 🙂 Díky moc Vám všem. 

Tomáš Frydrych

„ Za mě na kurzu nic nechybělo, vše bylo perfektně promyšlené a hezky na sebe vše navazovalo. Určitě bych chtěl pochválit celý váš tým za ochotu jak při domluvě před kurzem, tak i během kurzu. Obrovský obdiv má u mě pan instruktor, s jakým klidem a jistotou nám vše vysvětloval jak teoreticky, tak i prakticky, je to opravdový odborník ve své práci a myslím si, že i vzor pro všechny účastníky kurzu. Jsem rád, že jsem se kurzu zúčastnil a i přes to, že to k vám mám přes 300 km, tak už teď vím, že na přeškolení, v budoucnu i další školení a také i na nákup věcí na stromolezení, si rád zajedu k vám. 

Anonym

„ Kurz spíš předčil mé očekávání. O obou lektorech jsem věděl z minulosti a velice mě překvapil jejich přístup k nám, „studentům“. Doufám, že jsme se neviděli naposled.Jakub Fanta i Petr Ledvina jsou určitě lektoři na svých místech a mají co předávat. Zbývá jen dodat: „Ještě jednou velký dík pánové za váš čas i trpělivost. Kurz byl SUPER.“ 

David Petrus

„ Kurz byl super, instruktorů fajn… Za mě by klidně mohl být třítýdenní.🙂 

Rene Moyzes

Účastník kurzu Zážitkové stromolezení

Byl to velký zážitek. Ano, doporučil bych.