Rezervujte si váš termín

Školicí a výcvikové centrum ROPE HALL

ČASTÉ DOTAZY

Více v části Rezervace – Jak se přihlásit na školení. Pro přihlášení, respektive rezervaci kurzu je nutné být registrován a následně přihlášen na stránkách ROPE HALL. 

Volné termíny kurzu uvidíte po přihlášení registrovaného uživatele v části Rezervace – Volné termíny.

Platby probíhají výhradně platbou předem (zálohová faktura). Platba na fakturu se splatností je možná na základě vzájemné dohody a pouze stálým klientům.

Ano, jednotlivé kurzy a termíny jsou vypsané pro jednotlivce s maximálním počtem osob, které jsou uvedeny u jednotlivých školení. 

Ano. Na základě předchozí domluvy (viz kontakt), v závislosti na specifikaci činnosti vaší firmy jsme schopni vytvořit, přizpůsobit školení na míru dle vašich potřeb, včetně cenové nabídky, návrhy termínů apod.

Ano, půjčujeme. Ve školicím centru ROPE HALL z bezpečnostních důvodů preferujeme školení v námi zapůjčeném vybavení, které je řádně zkontrolováno, revidováno a jsou na něj zpracována rizika.

Ano, pouze ale po osobní dohodě, vaše vybavení musí mít platnou revizi OOP a musí být v bezzávadném a plně funkčním stavu.

Ano. Provozovatel školicího centra provozuje obchod specializovaný obchod Worksafety, který má prodejnu 500 metrů od školící haly. 

Osvědčení o odborné způsobilosti (certifikát), dále také úspěšný účastník kurzu obdrží osnovu kurzu včetně seznamu OOP, na které byl zaškolen, případně také osobní průkaz. Více informací naleznete v záložce Základní informace daného kurzu.

NEBO SE ZEPTEJTE MILANA

Milan Bug

vedoucí školicího centra

+420 731 549 952
milan@ropehall.cz