Stromolezecké a arboristické kurzy

Provádíme stromolezecké a arboristické kurzy se zaměřením na teoretický a praktický výcvik. Kurzy jsou určeny jak pro začínající, či pokročilé stromolezce, ale také pro již zkušené arboristy, stromolezce, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti.

Na našich kurzech se naučíte bezpečně lézt po stromech, ovládat techniky lezení, správné používání OOP výrobků, dále provádět řezy, instalaci vazeb a v neposlední řadě i záchranu zraněného ze stromu.

V případě zájmu jsme schopni vytvořit kurz či školení na klíč.

Naše stromolezecké či arboristické kurzy vychází z aktuálních oborových trendů, z nejaktuálnějších oborových vědeckých poznatků, praktických zkušeností a samozřejmě jsou v souladu s právní legislativou. Naše kurzy jsou vhodné pro přípravu na národní i mezinárodní certifikace. Stromolezecké kurzy zajišťují zkušení certifikovaní arboristé, stromolezci.

Teoretická část kurzů se koná v ROPE HALL, Zengrova 110, Kolín. Praktická část probíhá ve spolupráci s ČZU v Arboretu v Kostelci nad Černými lesy.

2022-11-01T09:58:24+01:00

Řez stromů

Dvoudenní kurz pro arboristy, stromolezce zahrnuje jednotlivé technologie řezu stromů, jejich správným provedením a vhodnou pracovní výbavou. Výstupem je účastnický list.

Nebo nám napište pomocí formuláře.

Jakmile zpráva dorazí, my se vám ozveme.

Děkujeme, zpráva byla odeslána.
Při odesílání zprávy nastala chyba. Prosím, zkuste to ještě jednou.