ropehall-logo-b-237x75

Školení a kurzy

Nabízíme vám celou řadu odborných a zajímavých vzdělávacích kurzů a školení určených výškovým pracovníkům, arboristům, stromolezcům, ale i široké veřejnosti.

2024-02-20T10:51:29+01:00

Kurz: Úroveň 1 – Zachycení pádu a polohování se zaměřením na střechy a žebříky

Jednodenní teoretický a praktický kurz pro pracovníky a osoby, kteří se pohybují ve výškách a nad volnou hloubkou s oporou v nohách po střechách a žebřících. Kurz je zaměřen na systém zadržení, zachycení pádu a pracovní polohování. Výstupem je osvědčení o odborné způsobilosti. 

2024-02-20T10:52:26+01:00

Kurz: Úroveň 1 – Zachycení pádu a polohování se zaměřením na konstrukce a stožáry

Jednodenní teoretický a praktický kurz pro pracovníky a osoby, kteří se pohybují ve výškách a nad volnou hloubkou s oporou v nohách po stožárech a konstrukcích. Kurz je zaměřen na systém zadržení, zachycení pádu a pracovní polohování. Výstupem je osvědčení o odborné způsobilosti. 

2024-01-22T14:09:24+01:00

Kurz: Úroveň 2 – Lanový přístup

Třídenní teoretický a praktický kurz pro osoby a pracovníky, kteří se pohybují ve výškách a nad volnou hloubkou v lanovém přístupu (v závěsu na laně), je navazujícím kurzem na Úroveň 1 Zachycení pádu a polohování, nebo je určen pro pracovníky, kteří již plně ovládají techniky v systému zachycení pádu a pracovního polohování a mají již aktivní zkušenosti s pracemi ve výškách. Výstupem je osvědčení o odborné způsobilosti.

Nebo nám napište pomocí formuláře.

Jakmile zpráva dorazí, my se vám ozveme.

Děkujeme, zpráva byla odeslána.
Při odesílání zprávy nastala chyba. Prosím, zkuste to ještě jednou.