Školení pro práce ve výškách

Provádíme kurzy zaměřené na práci ve výškách a nad volnou hloubkou podle platné české legislativy a v souladu s technickými normami. Školení jsou v souladu s nejaktuálnějšími legislativními, technickými požadavky i moderními trendy. Naše kurzy jsou zaměřeny na praktický výcvik a osvojení praktických dovedností.

V případě zájmu jsme schopni vytvořit kurz či školení na klíč.

2024-03-07T09:32:12+01:00

Kurz: Úroveň 1 – Zachycení pádu a polohování se zaměřením na střechy a žebříky

Jednodenní teoretický a praktický kurz pro pracovníky a osoby, kteří se pohybují ve výškách a nad volnou hloubkou s oporou v nohách po střechách a žebřících. Kurz je zaměřen na systém zadržení, zachycení pádu a pracovní polohování. Výstupem je osvědčení o odborné způsobilosti. 

2024-03-07T09:31:39+01:00

Kurz: Úroveň 1 – Zachycení pádu a polohování se zaměřením na konstrukce a stožáry

Jednodenní teoretický a praktický kurz pro pracovníky a osoby, kteří se pohybují ve výškách a nad volnou hloubkou s oporou v nohách po stožárech a konstrukcích. Kurz je zaměřen na systém zadržení, zachycení pádu a pracovní polohování. Výstupem je osvědčení o odborné způsobilosti. 

2024-01-22T14:09:24+01:00

Kurz: Úroveň 2 – Lanový přístup

Třídenní teoretický a praktický kurz pro osoby a pracovníky, kteří se pohybují ve výškách a nad volnou hloubkou v lanovém přístupu (v závěsu na laně), je navazujícím kurzem na Úroveň 1 Zachycení pádu a polohování, nebo je určen pro pracovníky, kteří již plně ovládají techniky v systému zachycení pádu a pracovního polohování a mají již aktivní zkušenosti s pracemi ve výškách. Výstupem je osvědčení o odborné způsobilosti.

Nebo nám napište pomocí formuláře.

Jakmile zpráva dorazí, my se vám ozveme.

Děkujeme, zpráva byla odeslána.
Při odesílání zprávy nastala chyba. Prosím, zkuste to ještě jednou.